Конференція Малої Академії наук

27 березня 2021 р. відбулася конференція Малої Академії наук Івано-Франківська філія. Секція – історичне краєнавство. На конференцію було представлено роботи учнівської наукової молоді з усієї області, які цікавляьбся історією рідного краю. Членами журі виступили Бурачок Лілія Василівна – доцент кафедри всесвітньої історії, Міщук Андрій Іванович – доцент кафедри історії України та методики викладання, Засипко Мар’яна Віталіївна – асистент кафедри всесвітньої історії.  Учні 9-11-х класів представили свої наукові дослідження, демонстрували цікаві презентації по темі дослідження та вели активне обговорення кожного виступу. З боку журі було відзначено всі роботи, а також визначено переможців конкурсу.