Подяка за оздоровлення дітей і підлітків під час літніх канікул

Голові профспілкової організації нашого університету Юрію Копчаку на черговому засіданні комітету обласної організації Профспілки працівників освіти і науки вручено Подяку Федерації професійних спілок України.

Нагорода за самовіддану роботу з оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків улітку 2022 року – це свідчення постійної праці в напрямку соціально-економічного забезпечення прав працівників університету та членів їх сімей. Університетська профспілка щороку отримує різного роду відзнаки за участь у літній оздоровчій кампанії дітей працівників нашого закладу. В першу чергу цьому сприяє співпраця з спортивно-оздоровчим комплексом «Смерічка» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.