Зимовий біоекологічний хакатон 2022

Кафедра біології та екології ПНУ імені Василя Стефаника запрошує учнів 9-11 класів закладів середньої освіти Івано-Франківської міської ОТГ на зимовий біоекологічний хакатон «PNUecoHACK», який відбудеться 8-9 грудня 2022 року на базі Факультету природничих наук Прикарпатського національного університету (вул. Галицька, 201 б, м. Івано-Франківськ). Це уже традиційний університетський захід, покликаний не лише популяризувати біологію та екологію серед прогресивної учнівської молоді, але й допомогти юним друзям невимушено і цікаво розібратися у складних біоекологічних питаннях і темах шкільної програми з біології, а також налагодити комунікацію між учнями і педагогами, та додати позитиву усім учасникам у теперішній складний час.

Зимовий «PNUecoHACK» присвячуємо одній з ключових проблем сучасності – зміні клімату: причинам і наслідкам цього процесу, з’ясуванню цікавих фактів про нього і розвінчуванню численних міфів… У рамках дводенної програми заходу, яка поєднає насичені воркшопи і цікаву конкурсну програму, учасники хакатону за допомогою сучасних навчальних технологій і безпосередньої участі у лабораторних практикумах і мініпроєктах самостійно знайдуть відповіді на питання: «що таке «парниковий ефект»? «чи змінювався клімат у минулому і до чого тут еволюція?», «чи адаптуються живі організми до змін клімату?», «що таке кліматична політика і стратегія?», «у чому небезпека «видів-чужинців» і як з ними боротися або як пов’язані амброзія та ООН?», «Зміна клімату: запобігти не можна адаптовуватися! Постав кому правильно!…

Для участі у заходах необхідно сформувати команду з 4-ох осіб, які представлятимуть Вашу школу (ліцей) і спільно заповнити онлайн-форму (до 15.00 год. 06 грудня 2022 року) https://forms.gle/isxtyyZmToEJ832q8
і очікувати дзвінка від організаційного комітету. Свій рівень зацікавленості проблемою про зміни клімату, ерудованість і креативність просимо продемонструвати, давши відповіді на «питання з зірочкою» в анкеті (звертаємо увагу, що оргкомітет залишає за собою право здійснювати доконкурсний відбір команд). За підсумками зимового хакатону найкращі команди отримають цінні призи (мікроскоп з комплектуючими (за І місце) і набори мікропрепаратів (за ІІ і ІІІ місця), які сприятимуть подальшим крокам у науковому зростанні, а усі учасники – сертифікати, які нададуть право на безкоштовні заняття з біології з викладачами кафедри біології та екології (зокрема для підготовки до підсумкової атестації у школі й олімпіад). Участь у заходах хакатону безкоштовна.