Посвята студентів-першокурсників Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки

Вперше, 9 вересня,  символічно на Кривопільському перевалі відбулася посвята студентів-бакалаврів-першокурсників Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки спеціальностей: Спеціальна освіта (016.01 Логопедія, освітня програма «Спеціальна освіта»), «Менеджмент» (освітня програма «Менеджмент у сфері інформаційних технологій»), Публічне управління та адміністрування (освітня програма «Публічне управління та адміністрування»).

Ватра, банош і грибна юшка у казанах, конкурси і вдячність, що маємо можливість навчатися у вільній і незалежній Україні, навіть у час війни. Адже, за словами команди-логопедів-першокурсників, “Мова то зброя країни! Майбутні логопеди, переконані що, мова – це серце народу, а вони – таємна зброя України, яка робить це серце міцним і живим! Їхня місія – допомагати людям з порушеннями мовлення та навчати їх вільно висловлювати свої думки. Вони, немов «інженери», проєктують та вибудовують правильне мовлення для насолоди спілкування одне із одним. Логопеди, це ті, хто зміцнює комунікацію між українцями, для розквіту сильної нації та сильної держави України!”

Вдячність безмірна усім, хто сприяв і долучився до реалізації заходу, насамперед, дирекції та студентському сенату Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки, Первинній профспілковій організації працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, колегам, друзям і однодумцям!