ВИШИТІ СТАЛЛЮ. Умови аукціону і лотереї для допомоги ЗСУ

Час оприлюднити умови проведення благодійного аукціону-лотереї «Код нації: екологічне підгрунтя (ВИШИТІ СТАЛЛЮ)»!

Від сьогодні і до 5 червня запрошуємо усіх екологічно-свідомих і патріотично налаштованих взяти у ньому участь! Заохочуємо як фізичних осіб, так і колективи й об’єднання!

Інтернет-аукціон проводитиметься кафедрою біології та екології факультету природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на підтримку волонтерської ініціативи відомого франківського громадського діяча і волонтера Станіслава Ковановського. Голова оргкомітету аукціону та лотереї — заступниця декану факультету природничих наук Неля Долинко.

Увага, умови!

З лотами, виставленими на продаж, та їх характеристиками можна ознайомитися на сайті і у соціальних мережах Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника і Кафедри біології та екології ПНУ.

АЛЕ! Брати участь в аукціоні можна лише на ФБ-сторінці ПНУ.

Асортимент лотів впродовж тижня може доповнюватися.

Свої цінові пропозиції слід залишати у коментарях під кожним фото на фейсбук-сторінці ПНУ, чітко зазначаючи ціну в національній валюті і номер лоту.

Далі усе просто і на правилах аукціону: лот дістанеться тому, хто запропонує найвищу ціну.

Братимуться до уваги лише коментарі, залишені у Фейсбуці на фейсбук-сторінці ПНУ під оригінальним постом Прикарпатського національного університету.

Завершення аукціону — 5 червня о 23:59.

Оплата за придбаний лот здійснюється шляхом перерахунку грошей на благодійну банку monobank.

Лот вважатиметься купленим після підтвердження оплати добровільного внеску — це має бути скрін оплати, надісланий у ФБ-месенджер голови оргкомітету аукціону та лотереї — заступниці декану факультету природничих наук Нелі Долинко.

Переможець торгів за кожною номінацією також отримає приємний бонус: лотерейний квиток на розіграш безцінного СУПЕР-ПРИЗУ. Якого саме – залишиться інтригою.

Придбати лотерейний квиток можна також без участі в аукціоні  за благодійний внесок 1000 грн.

Щодо свого наміру придбати лотерейний квиток просимо писати у приватні повідомлення Нелі Долинко.

Лотерея буде розігруватися під час еколого-мистецького (НЕ)семінару “Код нації: екологічне підгрунтя”. Він відбудеться 7 червня у виставковій залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Захід об’єднає екоактивістів, освітян і науковців, представників мистецького кола і бізнес-спільноти для актуалізації екологічних аспектів військових дій та обговорення реального стану  екопідприємництва в умовах війни і перспектив та напрямків його розвитку у поствоєнний період.

Наші партнери: ГО “Всеукраїнська екологічна ліга” Антикварня “Шпиндель” ГО “Дорога смаку Прикарпаття”.