Зокрема, йдеться про перспективи облаштування інтерактивного музею на місці старого млина в Гошеві, і ще однієї цікавої локації у Долині – на Замковій горі. Крім того, веломаршрут прокладено таким чином, що він перетинається із цікавим пішим маршрутом, який починається у селі Грабів.
«Це пішохідний маршрут, «Екологічна стежка» до каменів Колибач. Довжина стежки близько п’яти кілометрів. Подорожуючи цією стежкою, ми зустрічаємо по дорозі п’ять каменів-пісковиків. На фініші нас якраз чекає цей цікавий камінь Колибач. На камені зображені петрогліфи. Це друга така знахідка в Україні. Ще одна така знахідка є поблизу Мелітополя у селищі Мирне на Кам’яній могилі», – зазначила начальниця відділу інвестицій і туризму Долинської міської ради Наталія Диндин.
Варто зазначити, що весь комплекс каменів – особливо Колибач, Воронячий дзюбок, Стіна, Дякова скриня і об’єкт Хоромищі – досліджують науковці Карпатської історико-етнологічної і археологічної експедиції Прикарпатського національного університету під керівництвом професора Миколи Кугутяка з 2018 року.
Під час презентації результатів проєкту також обговорили перспективи співпраці Прикарпатського університету із місцевими громадами в інших напрямках. Так, фахівчиня з питань м’яких/соціальних проєктів АГЕНТІВ ЗМІН, доцентка кафедри фінансів, кандидатка економічних наук Тетяна Мигович зосередила свою увагу, зокрема, на освітній співпраці зі спільнотою викладачів та студентів. За її словами, часто креативні ідеї виникають у молоді під час написання наукових і дипломних робіт, проходження навчальної практики. А завідувач кафедри фінансів Прикарпатського університету Омелян Левандівський акцентував увагу на тому, що на перспективу громада може розвивати також аграрний туризм, екотуризм. Однак, зазначив Омелян Левандівський, важливо звернути увагу на рекламу та промоцію. Їх відсутність – одна з проблем, що заважає потенційним туристам відвідувати регіони Прикарпаття та розвивати тут туристичні напрямки.
Довідково. Проєкт «Створення культурно-туристичного веломаршруту «Дикий шлях» на території Долинської та Вигодської територіальних громад», переміг у першому Конкурсі студентських туристичних стартапів, оголошеному Івано-Франківською ОДА. Фінансування проєкту взяло на себе Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації, а його координацією опікувалися та сприяли його втіленню Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Долинська міська та Вигодська селищна ради.