Відзначено студентів за активну волонтерську діяльність на XVII українсько-польських зустрічах

Сьогодні в. о. ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника урочисто під час засідання ректорату відзначив кращих студентів за активну волонтерську діяльність на XVII українсько-польських зустрічах «25 років у НАТО — 20 років у ЄС».

Вітаємо студентку 1 курсу ОР Магістр факультету історії, політології і міжнародних відносин Анастасію Грицак, студента 3 курсу ОР Бакалавр факультету туризму Богдана Аксюка, студента 3 курсу ОР Бакалавр факультету туризму Сергія Фриюка, студента 4 курсу ОР Бакалавр факультету фізичного виховання і спорту Василя Козара, студента 4 курсу ОР Бакалавр факультету фізичного виховання і спорту Володимира Возняка, студентку 4 курсу ОР Бакалавр факультету фізичного виховання і спорту Мар’яну Лесів, студента 3 курсу ОР Бакалавр Навчально-наукового інституту мистецтв Василя Стефаніва та студента 3 курсу ОР Бакалавр Навчально-наукового інституту мистецтв Михайла Зеленецького.

«Вітаємо наших молодих друзів, які взяли участь у цьому міжнародному заході. Це важливий крок для вашого професійного зростання, адже кожен такий досвід має значення. Щиро дякую за вашу роботу і сподіваюся, що наша співпраця триватиме й надалі», – підкреслив Ігор Цепенда.