Здобувачі вищої освіти групи ІА-32 на перезентації чотирикнижжя «УСС. 1914–2024»

15 жовтня група ІА-32 факультету історії, політології і міжнародних відносин разом з кураторкою, доценткою кафедри всесвітньої історії Лілією Щербін відвівідали презентацію в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка серії книг, присвячених військовому чину та культурницькому феномену Українських Січових Стрільців, автором і упорядником якої є доктор політичних наук, академік, професор, історик Іван Монолатій.

Також переглянули тематичну книжкову виставку «Всенародне пробудження: Українські Січові Стрільці”, сорочки з різних міст України, які експонуються в обласній бібліотеці ім. І. Франка у рамках Всеукраїнської акції «Вишиванка – оберіг для воїна».