28.09.2023р.
Шановні студенти, автори статей “Студентських історичних зошитів” (2023, № 15), а також поціновувачі, читачі та потенційні дописувачі нашого студентського часопису! Інформуємо усіх вас про те, що наклад цьогорічного випуску готовий. Кожен автор може отримати свій примірник, підійшовши особисто до Центр медієвістичних студій.
Щира дяка вам за ваші тексти, плідну сродну працю та творчий неспокій. Бажаємо залишатися “на плаву” студентської науки та постійно вдосконалюватися у професії на благо рідної Держави та у Славу Божу.
З нами Бог і Пречиста Діва Марія! Перемога буде за нами!
Слава Україні!
Завантажити електронну версію:
Шановні друзі, Вашій увазі пропонується електронна версія “Студентських історичних зошитів”, 2020. №12, яку підготовлено силами фахівців Центру медієвістичних студій і яку ви можете сміливо стягнути на відомій платформі. Також запрошуємо вас для підготовки власних напрацювань до наступного № 13, поява якого запланована на 2021 рік. Терміни подання – до 31 травня!
Пам’ятаймо, що у ній традиційно присутня рубрика Studia Mediaevalia або Studia Mediaevalia et Moderna, де публікуються найцікавіші і найбільш актуальні матеріали до Середньовічної історії
ACADEMIA.EDU
Студентські історичні зошити, 2020, №12.pdf
25.11.2020р.
Провідний український спеціаліст з історії козацтва XVI-XVII сторіч, доктор наук Віктор Брехуненко сьогодні вестиме для всіх нас мову про власний дослідницький та емпіричний досвід. Хто такі козаки, як постав цей стан, чим займався та чому сучасна політична українська нація тісно в’яже себе саме з ними
Дивимося, цікавимося, критикуємо
Локальна історія “Без брому з Віталієм Ляскою”.
“Козаки зуміли добитися того, чого ми досі не зробили у незалежній Україні. Вони змусили Європу дивитися на Україну і її минуле українськими очима, а не крізь призму польських хронік чи московських літописів”.
Доктор історичних наук, професор Віктор Брехуненко про козацтво, яке врятувало український світ. Без шароварщини та інших стереотипів. Це інтерв’ю Обов’язкове для перегляду тим, хто хоче розуміти історію України.
25.11.2020р.
Центрові медієвістичних студій незабаром виповниться п’ять років. Це був різний час для всіх нас – кількох фахівців осередку, що працює на громадських засадах при кафедрі всесвітньої історії
Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника
. Ми мали як хороші здобутки, так і невдачі, зумовлені об’єктивними і суб’єктивними причинами. Нам заважав COVID, але й вдома нам вдавалося робити потрібні для всіх, кому цікаві середньовічні студії, речі.
Ми живемо, ми працюємо, ми віримо, надіємося у поступ і місію нашої справи і, звісно, любимо те, що робимо.
Для всіх поціновувачів нашої праці, натомість, пропонуємо серії ефірів, де розкажемо трошки про себе і те, чим займаємося
Вашій увазі – перший із них на ТРК Карпати