Благодійний ярмарок на підтримку наших студентів, які перебувають в лавах ЗСУ

8 травня на факультеті історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся благодійний ярмарок з нагоди вшанування Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у роки Другої світової війни і в рамках проєкту «Історія в артефактах: сьогодення російсько-української війни». Його проведено задля підтримки студентів факультету, які проходять службу в Силах оборони України. Вдалося зібрати 14 000 гривень.

Студенти та викладачі активно долучилися до заходу, принесли свою домашню випічку, солодощі, напої.

Також охочі мали нагоду спробувати гру в шашки проти призерки чемпіонатів області з шашок серед жінок, учениці 7-В класу Ліцею № 20 Анастасії Дрогобицької, яка має 1 розряд з шашок. Умовою гри було те, що той, хто програвав, відправляв кошти на збір. Відбулося 24 партії, з яких у 22 Анастасія отримала перемогу, дві гри завершилося нічиєю.

Також присутні мали нагоду сфотографуватися на фоні тематичної фото зони оздобленої маками пам’яті, які символізують в Україні пам’ять про загиблих у двох світових війнах.