Чергова перемога кафедри всесвітньої історії

6 травня 2021 р. у рамках роботи спеціалізованої вченої ради Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича відбувся успішний захист кандидатської дисертації «Жіночі осередки францисканства в Галичині у другій половині ХІХ – на початку ХХ ст.: структура, соціальні характеристики, суспільна роль», авторства Оксани Ярославівни Яцків, випускниці кафедри Всесвітньої історії Факультету історії, політології та міжнародних відносин ДВНЗ “Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника”. Другим офіційним опонентом на публічному захисті виступив завідувач науково-освітнього відділу НЗ “Давній Галич” та фахівець ЦМС, к.і.н. Андрій Євгенович Стасюк.
Колектив кафедри щиро вітає пані Оксану зі здобуттям наукового ступеня кандидата історичних наук (доктора філософії), а також наукового керівника д.і.н., професора Олега Станіславовича Жерноклеєва, завідувача кафедри Всесвітньої історії ПНУ ім. В. Стефаника з черговим науковим успіхом!