Навчальний процес відновлено

З 14 березня Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника відновлює навчальний процес у форматі дистанційного навчання.

Слідкуйте за електронним розкладом.
Всі інструкції щодо налагодження цього процесу мають керівники структурних підрозділів.
Після перших днів дистанційного навчання ректор ПНУ Ігор ЦЕПЕНДА проведе онлайн брифінг зі студентами. Зустріч відбудеться у четвер, 17 березня, о 15 годині. Під час розмови ректор дасть відповіді на всі запитання та розповість про шляхи вирішення проблем.
Якщо відсутність зв’язку не дозволяє студентам під’єднатися онлайн до лекцій, їм буде надіслано відеозаписи.
Студенти, викладачі та працівники, котрі зараз знаходяться у лавах ЗСУ або тероборони, мають надіслати в університет підтверджуючі документи.
Для студентів, котрі нині зі зброєю у руках захищають Україну, будуть сформовані індивідуальні графіки навчання.
Якщо студенти чи викладачі займаються волонтерською діяльністю, вона не має перешкоджати навчальному процесу. Відповідно до розкладу занять формуйте свої графіки волонтерської роботи.