Екскурсії університетом, консультації та знайомства – День відкритих дверей ПНУ

4 червня, в суботу, об 11 год Прикарпатський запрошує майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків завітати до Університету та взяти участь у проєкті «Обери своє майбутнє».

У межах проєкту на всіх факультетах та в інститутах відбудеться День відкритих дверей.

На Вас чекають:

зустрічі з деканами факультетів та директорами інститутів;
знайомство з викладачами та студентами;
спілкування з працедавцями.

А також Ви дізнаєтеся про :

освітні програми Університету;
можливості паралельно навчатися в університетах Польщі.

І ще: екскурсії Університетом, майстер-класи, знайомства з лабораторіями, демонстрація наукових розробок студентів, виставки, консультативні майстерні, інтерактивні ігри, презентації посібників, конкурси та нагородження переможців.

ВАЖЛИВО! 4 червня всі охочі матимуть змогу отримати консультації про умови Вступу 2022 від відповідального секретаря Приймальної комісії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Едуарда Лапковського. Місце проведення консультацій – каб.101, 1-ий поверх, гуманітарний корпус Прикарпатського університету (вхід з вулиці Чорновола).

Шановні абітурієнти, не проґавте шанс завітати до одного з найрейтинговіших університетів України, побачити все на власні очі та вступити на омріяну спеціальність.

Запрошуємо та чекаємо за адресами:

1.Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки – вул. Шевченка, 57, 1 поверх, 108 аудиторія (гуманітарний корпус Університету, вхід з вулиці Чорновола).

2.Факультет іноземних мов – вул. Шевченка, 57, 2 поверх, 204 аудиторія (гуманітарний корпус Університету, вхід з вулиці Чорновола).

3.Факультет філології – вул. Шевченка, 57, 3 поверх, вестибюль (гуманітарний корпус Університету, вхід з вулиці Чорновола).

4.Факультет психології – вул. Шевченка, 57, 5 поверх, 516 аудиторія (гуманітарний корпус Університету, вхід з вулиці Чорновола).

5.Факультет історії, політології і міжнародних відносин – вул. Шевченка, 57, 6 поверх, 618 аудиторія (гуманітарний корпус Університету, вхід з вулиці Чорновола).

6.Економічний факультет – вул. Шевченка, 57, 8 поверх, 823 аудиторія (гуманітарний корпус Університету, вхід з вулиці Чорновола).

7.Факультет фізичного виховання і спорту – вул. Шевченка, 57, 1 поверх, 104 аудиторія (адміністративний корпус Університету).

8.Фізико-технічний факультет – вул. Шевченка, 57, 1 поверх, 115 аудиторія (адміністративний корпус Університету).

9.Факультет математики та інформатики – вул. Шевченка, 57, 3 поверх, 317 аудиторія (адміністративний корпус Університету).

10.Навчально-науковий інститут мистецтв – вул. Сахарова З4а, 1 поверх, вестибюль.

11.Навчально-науковий юридичний інститут – вул. Шевченка, 44а, 1 поверх, вестибюль.

12.Факультет природничих наук – вул. Галицька, 201Б, 1 поверх, вестибюль.

13.Факультет туризму – вул. Галицька, 201Б, 1 поверх, вестибюль.

14.Педагогічний факультет – вул. Бандери, 1, 1 поверх, вестибюль.

15.Коломийський навчально-науковий інститут – м. Коломия, вул. Лисенка, 8, актовий зал.