Професор кафедри всесвітньої історії Мирослав Волощук брав участь у програмі ERASMUS+ Projects при Uniwersytet Łódzki

Упродовж 6-10 Червня 2022 р. у рамках роботи Центр медієвістичних студій, а також кафедри всесвітньої історії Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника професор Мирослав Волощук брав участь у програмі ERASMUS+ Projects при Uniwersytet Łódzki, а також чудовій і, головне, своєчасній VII-й Міжнародній науковій конференції серії “Oblicza wojny” під назвою “Narzędzia wojny” (9-10 Червня). Із коротких проміжних результатів:
1. українська мова вперше стала однією з офіційних мов конференції і залишатиметься такою ж надалі.
2. організатори постановили один із томів матеріалів актуальної конференції опублікувати українською мовою, адже кількість учасників з України була дуже значною.
3. наступна тема конференції, запланованої на першу декаду Червня 2023 р. матиме назву “Skutki społeczne wojny” (www.obliczawojny.uni.lodz.pl).