У Прикарпатському університеті відбудеться засідання Вченої ради

28 березня 2023 р. о 14:00 у 205 ауд. Центрального корпусу в змішаному форматі відбудеться засідання Вченої ради Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за участю науково-педагогічних працівників.

Порядок денний

Підсумки науково-дослідної діяльності університету за 2022 рік і завдання структурних підрозділів щодо підвищення ефективності наукових досліджень. Доповідає перший проректор, проф. Валентина Якубів.

Про виконання бюджету Університету за 2022 р. і кошторис надходжень та видатків Університету на 2023 р. Доповідає проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-економічного розвитку, проф. Ярослав Шинкарук.

Присвоєння вчених звань. Доповідає перший проректор, проф. Валентина Якубів.

Про представлення до державних нагород України. Доповідає перший проректор, проф. Валентина Якубів.

Різне.
Під’єднатися онлайн можна за посиланням: pu.webex.com/meet/pnu_vs

FacebookTwitterLinkedInShare