Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

В понеділок, 3 квітня, у холі гуманітарного факультету Прикарпатського університету пройде благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ (вхід з вул. Чорновола, навпроти вул. Матейки).

За умов хорошої погоди захід відбудеться на вулиці.

Початок о 9.30. Організатори – студенти інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки.

Усі кошти будуть перераховані на координаційний центр допомоги військовим Прикарпаття #saveukrainenow(sun), що займається підтримкою прикарпатських підрозділів на передовій!

Під час проведення заходу будуть продаватися різноманітні смаколики, домашня випічка та власноруч виготовлені студентами вироби патріотичної тематики, проходитимуть аукціони тощо.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь!

Для тих хто не зможе бути присутнім, але має бажання підтримати наших військових, окремо відкритий рахунок на ім’я голови студентського сенату Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки – Станіслава Поліщука.

Реквізити рахунку: 5169360022732287

#saveukrainenow(sun) обіцяє надати детальний звіт по витраті коштів, який буде оприлюднений.