У Прикарпатському університеті відбудеться засідання Вченої ради

25 квітня 2023 р. о 14:00 у 25 ауд. Центрального корпусу в змішаному форматі відбудеться засідання Вченої ради Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за участю науково-педагогічних працівників.

Порядок денний

1. Про систему локального нормативного регулювання діяльності університету. Доповідає голова постійної комісії з питань дотримання Статуту та стратегії розвитку, проф. Надія Кобецька.

2. Про роботу постійно діючих та разових спеціалізованих вчених рад університету. Доповідає завідувач відділу аспірантури і докторантури, проф. Роман Ільницький.

3. Про стан і перспективи розвитку співпраці із студентськими самоврядуваннями інших ЗВО та громадськими організаціями. Доповідає голова студентського сенату університету Вікторія Лялюк.

4. Конкурс на заміщення вакантних посад. Доповідає проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-
економічного розвитку, проф. Ярослав Шинкарук.

5. Різне.

Під’єднатися онлайн можна за посиланням: pu.webex.com/meet/pnu_vs