Присвоєно звання «Почесний професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника»

Електронна взаємодія
Зі здобувачами освіти та наукових ступенів
Замовлення довідки про підтвердження навчання студентів
Замовлення довідки про підтвердження навчання аспірантів і докторантів
Замовлення довідки про доходи (нарахування стипендії)
Замовлення витягу з наказу про зміну вартості навчання
Електронна форма звернень на «гарячу лінію» з ректором
З викладачами та співробітниками
Електронна форма загальних звернень
Електронна форма звернень із кадрових питань
Замовлення довідки про доходи (нарахування заробітної плати)
Електронна форма звіту про стан виконання документів
Форма для подання пропозицій щодо удосконалення електронного документообігу
З іншими категоріями громадян
Замовлення архівної довідки (про навчання, про період роботи, про нарахування заробітної плати)
Замовлення дубліката (передруку) документа про освіту
Заява на отримання оригіналу несвоєчасно забраного документа
Інші види звернень
Вступникам
Розклад
Розклад дзвінків
Графік навчального процесу
Кабінет студента (Журнали)
Зворотний зв’язок
Стипендіальне забезпечення
Конкурси, можливості
Студентський путівник
Студентський Сенат
Студентський Профком
Центр студентського розвитку
Наукова бібліотека
Оплата за навчання
Коледж
Вступ 2023
На цій сторінці пропонуємо швидко зорієнтуватися у правилах прийому на навчання до нашого Університету. Тел.: +380950297789 E-mail: admission@pnu.edu.ua

Відповідно до ухвали Вченої ради Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 30 серпня 2023 р. присвоєно звання «Почесний професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» Марії Чепіль – доктору педагогічних наук, професору, доктору габілітованому, академіку Національної академії вищої освіти України, Заслуженій діячці науки і техніки України, професору кафедри педагогіки праці і андрагогіки Інституту педагогіки Університету Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща), професору Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Дякуємо за багаторічне плідне науково-педагогічне партнерство, особистий вагомий внесок у розвиток та співпрацю з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, зокрема кафедрою педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика.

Бажаємо нових перемог і здобутків, напрацювань та звершень, невичерпного джерела натхнення і завзяття, віри в себе, наснаги у професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!

Це почесне звання не лише гідне і заслужене визнання напрацювань Марії Миронівни, але й варте наслідування, приклад наполегливості, цілеспрямованості, який має мотивувати, надихати всіх науковців нашого університету! Пишаємося і радіємо успіхам!