Відбувся І етап всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки

23 листопада викладачами кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки. У ній взяли участь студенти різних спеціальностей з багатьох підрозділів університету (педагогічний факультет, факультет природничих наук, факультет історії, політології і міжнародних відносин, факультет філології, факультет математики та інформатики).

Студенти змагалися у виконанні трьох етапів: самопрезентація «Учитель на освітньому фронті» , теоретичний (тестування з педагогіки) та практичний етап. ​На розв’язання актуальних проблем національно-патріотичного та інших напрямів виховання була спрямована демонстрація конкурсантами виховних проєктів та фрагментів уроків з використанням інноваційних технологій. ​

Під час самопрезентації учасники демонстрували своє бачення перспектив професійно-педагогічної діяльності на основі сучасних освітніх технологій і інновацій педагогіки, виявили досить високий рівень знань про поняттєво-категорійний апарат педагогіки, її теоретичні концепції, передовий педагогічний досвід тощо. Учасники олімпіади були готові до відповідей на поставлені запитання членів журі щодо презентованого проєкту. Відповіді були переконливими, лаконічними та змістовними. ​Кожне завдання журі оцінювало згідно розроблених критеріїв.

Особлива увага зверталася на змістовність презентованого матеріалу, його відповідність темі, грамотне композиційне структурування, лаконічність, оригінальність і доступність сприйняття; рівень педагогічної майстерності і візуалізації. ​

За результатами студентської олімпіади з педагогіки учасники були відзначені і нагороджені грамотами та подарунками:

– І місце Анна Біднік, факультет історії, політології і міжнародних відносин (група СОІ -22);

– ІІ місце Марія Мороз, факультет філології (група УМЛс/о-31), Ангеліна Павлів, факультет історії, політології і міжнародних відносин (група СОІ-22); Вероніка Озарко, педагогічний факультет (група ПО-32);

– ІІІ місце Галина Курган, факультет філології (група УМЛс\о-21), Ірина Угорчук, фізико-технічний факультет. Всі інші учасники відзначені заохочувальними грамотами.