Професорки університету побували з навчальним візитом у Фінляндії

З 11 по 15 грудня професорки педагогічного факультету Прикарпатського національного університету Надія Луцан та Анна Струк в рамках роботи над проєктом Erasmus+ Cooperation Project mentUwell – Preserving youth mental wellbeing in wartime migration crisis побували з навчальним візитом у Фінляндії, де ознайомилися з системою освіти Фінляндії та досвідом роботи Timea Asztalos вчителя початкових класів. Впродовж перебування відвідали мультикультурну мережу Moniheli Ry та дві неурядові організації Kultturikeskus Ry та MIELI, які працюють над підтримкою психічного здоров’я людей, що опинились в кризовій ситуації, використовуючи різноманітні методики та інструменти для підтримки дітей, молоді та дорослих у кризі, спричинені війною та сприяти їх інтеграції.

Такі робочі поїздки сприяють налагодженню зв’язків між науковцями інших країн та розвивають перспективи співпраці на майбутнє.

Велике спасибі фінським партнерам за теплу та результативну зустріч! Очікуємо на нові ідеї для співпраці.

Нагадаємо, даний проєкт реалізується Прикарпатським національним університетом спільно з Академією ВСБ (Akademiy WSB) (Польща), Університетом Миколаса Ромеріса (Mykolo Romerio Universitetas) (Литва), Фінським консультативним освітнім центром (Fin Edu Consult Oy) (Фінляндія), Університетом Мистецтва та дизайну в Клуж-Напоці (Universitatea De Arta si Design Din Clujnapoca) (Румунія), Професійним навчальним закладом (Enaip Veneto Impresa Sociale) (Iталія), Кооперативним товариством з дослідження проєктів (Studio Progetto Societa Cooperativaso Ciale) (Італія), Центром розвитку підприємницьких компетенцій (European Center of Entrepreneurship Competence & Excellence) (Австрія) та триватиме до 2025року.