Урочиста академія з нагоди 60-літнього ювілею професора Володимира Клапчука

На факультеті туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася Святкова академія з нагоди 60-річного ювілею завідувача кафедри готельно-ресторанної та курортної справи, доктора історичних наук, професора Володимира Клапчука.

В ході урочистостей була представлена колективна монографія PRO PUBLICO BONO. ДЛЯ ЗАГАЛЬНОГО ДОБРА: на пошану доктора історичних наук, професора Володимира Клапчука.

Зі словами привітань на адресу професора Клапчука виступили ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда, декан факультету туризму Володимир Великочий, гості та колеги. Вони побажали ювіляру подальших успіхів в науковій та викладацькій діяльності задля розвитку освіти та рідного краю.

Атмосферу урочистостей доповнила книжкова виставка наукових доробків ювіляра.