Відбудеться V олімпіада з правознавства для учнів 9-11 класів

6 березня 2024 р. у Навчально-науковому юридичному інституті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбудеться V олімпіада з правознавства для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти та студентів 1-2 курсів закладів фахової передвищої освіти.

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099 (із змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді області Навчально-науковий юридичний інститут проводить V олімпіаду з правознавства.

Завдання олімпіади міститимуть 35 тестів, які матимуть чотири варіанти відповідей, серед яких лише один правильний та 3 задачі, що будуть складені відповідно до навчальних програм:

1. Основи правознавства. 9 клас. Навчальна програма для закладів загальної середньої освіти (наказ Міністерства освіти і науки України від 03 серпня 2022 року № 698);

2. «Правознавство (профільний рівень). 10-11 класи» (наказ Міністерства освіти і науки України від 23.10.2017 № 1407).

Заявки (у форматі Word, відповідно до Додатку 1 на участь в V олімпіаді у Навчально-науковому юридичному інституті приймаються на e-mail: lesia.kulchak@pnu.edu.ua до 1 березня 2024р.

Початок олімпіади о 10.00 год. 6 березня 2023 р.

Час виконання учасниками завдань становить 120 хвилин!

Результати олімпіади будуть опубліковані в день її проведення, 6 березня 2024 року на сайті Навчально-наукового юридичного інституту.

Інформація про дату проведення нагородження учасників V олімпіади буде розміщена за 7 днів до проведення церемонії на сайті Навчально-наукового юридичного інституту.

Детальніше можна ознайомитися у  інформаційному листі про олімпіаду.