Звітна наукова конференція студентів підсекції всесвітньої історії Факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася 4 квітня. Відкрив секційне засідання асистент кафедри всесвітньої історії, доктор філософії Кардаш О. Н., відзначивши вагомий науковий потенціал заявлених доповідей учасників конференції. У жвавих і цікавих дискусіях секційного засідання взяли участь викладачі кафедри: доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри Жерноклеєв О. С., кандидат історичних наук, доцент Довган Ю. Л., кандидат історичних наук, доцент Марущенко О. В., а також студенти, доповідачі і гості заходу. Бажаємо нашим здобувачам творчих успіхів і нових досягнень у майбутньому!