Зустріч з випускником Факультету, військовим Назаром Розлуцьким

4 квітня на Факультеті історії, політології і міжнародних відносин відбулася зустріч з випускником спеціальності «Історія», кандидатом історичних наук, дослідником українського визвольного руху, учасником російсько-української війни, артилеристом Назаром Розлуцьким. Перебуваючи у відпустці, Назар Розлуцький з приємністю погодився зустрітися зі студентами та викладачами Факультету.

Військовий розповідав про свій бойовий досвід в АТО 2015–2016 рр., рішення стати на захист України у 2022 р.,специфіку виконання завдань у складі 55-ої окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ», про фронтові досвід, побут, відпочинок, настрої, побратимство.

Назар Розлуцький відповів на запитання присутніх. Дякуємо Назару Розлуцькому за захист, за мужність, дякуємо за цікаву зустріч!