Вітаємо із захистом!

20 жовтня 2020 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 20.051.05 в ауд. 25 центрального корпусу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся успішний захист кандидатської дисертації випускника нашої аспірантури Андрія Гуменяка. Тема дисертації: «Домініканський орден у Львівській архідієцезії в другій половині ХІХ – середині 40-х рр. ХХ ст.». Науковий керівник: доктор історичних наук, професор Жерноклеєв Олег Станіславовичзавідувач кафедри всесвітньої історії. Офіційними опонентами виступили: доктор історичних наук, старший науковий співробітник Інституту українознавства І. Крип’якевича НАН України Шкраб’юк Петро Васильович і кандидат історичних наук, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Приватного закладу вищої освіти «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого» Делятинський Руслан Іванович.

Вітаємо дисертанта і наукового керівника!