Працівників університету відзначено профспілковими нагородами

Днями на черговому засіданні профкому первинної профспілкової організації працівників ПНУ голова комітету, доцент Юрій Копчак вручив профспілкові нагороди працівникам нашого університету.

Тож, з нагоди відзначення Дня працівників освіти України, за високий професіоналізм, громадську активність, плідну роботу високою профспілковою нагородою – нагрудним знаком ЦК Профспілки «Профспілковий лідер» – нагороджено доцентку кафедри туризмознавства і краєзнавства факультету туризму, багаторічну профспілкову діячку Галину Гуменюк. Почесною грамотою ЦК Профспілки відзначено голову первинної профспілкової організації Прикарпатського університету Юрія Копчака.

Також спільною грамотою Департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА і обкому Профспілки нагороджено доцента кафедри спортивно-педагогічних дисциплін факультету фізичного виховання і спорту Любомира Маланюка та директора студентського містечка університету Михайла Лилика.

Грамоти обкому Профспілки отримали доцента кафедри менеджменту і маркетингу економічного факультету Наталія Гречаник та доцентка кафедри всесвітньої історії факультету історії, політології і міжнародних відносин Лілія Щербін .