Про управління проєктами: ключові компетенції та практичний досвід

4 жовтня у Прикарпатському національному університеті відбулась лекція Ольги Сем’яник «Управління проєктами: ключові компетенції та практичний досвід» для студентів та викладачів кафедри управління та бізнес-адміністрування.

Ольга Сем’яник, професійна проєктна менеджерка з більш ніж 8-річним досвідом у сфері ІТ, спікерка в Manage IT Rally, Women in Tech Ukraine, співвласниця PM stand-up, Лилик.

Лекція включала в себе наступні ключові аспекти:

– що таке проєктний менеджмент;

– основні етапи створення продуктів;

– структура процесів у ІТ компаніях;

– 5 кроків, які допоможуть успішно запустити та впровадити проєкт;

– 10 ключових компетенцій.

Такий захід є надзвичайно цікавим і корисним для студентів. Пані Ольга не лише поділилася теоретичними знаннями, але й надала конкретні практичні поради, підкріплені власним досвідом.

Наші студенти активно взяли участь у обговоренні теми, для них були цікаві такі питання:

– які навички та якості необхідні для успішного проєктного менеджера?

– як вирішувати конфлікти та проблеми в проєктах?

– які труднощі можуть виникнути при роботі та як їх подолати?

– як оцінювати ризики проєкту та розробляти стратегії їхнього управління?

– які основні виклики можуть виникнути при керуванні великими та складними проєктами?

– як вибрати найкращий курс чи навчальну програму для підготовки до кар’єри в управлінні проєктами?

Однією із найважливіших порад, яку дала лекторка студентам, було наголошення на важливості вивчення англійської мови, адже це відкриває багато можливостей у цій галузі та рекомендації про проходження курсів для проєктних менеджерів.

На завершення лекції спікерка подарувала книги трьом найактивнішим студентам, які будуть корисними в галузі проєктного менеджменту.