Фаховий семінар для апробації дисертації Кардаша Остапа Назаровича

17 жовтня 2023 року на кафедрі всесвітньої історії на факультеті історії, політології і і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся фаховий семінар для апробації дисертації Кардаша Остапа Назаровича на тему «Латинська та кирило-мефодіївська церковні традиції ІХ-ХІ ст.: східний фронтир канонічного протистояння», поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальністю 032 «Історія та археологія». Науковий керівник – Волощук Мирослав Михайлович , доктор історичних наук, професор кафедри всесвітньої історії , гарант ОНП.

Дякуємо рецензентам за відгуки, конструктивну критику та цінні рекомендації, а усім учасникам семінару – за увагу до теми і заходу. Остапові Кардашеві бажаємо подальшого руху вперед, а також обов’язкового логічного і результативного завершення справи публічним захистом дисертації.