Відкрита лекція доцентки кафедри всесвітньої історії Лілії Щербін

11 листопада 1918 р. завершилась Велика війна, яка з часом отримає назву Першої світової. Вже до цього український народ був поділений австро-російським кордоном. Тому українці воювали на стороні обох міждержавних союзів. На землях заходу України відбувались події східного фронту. Саме тому для України та українців Перша світова війна є часом горя, трагедії, прояву вірності, героїзму, сліз та посмішок. Це наша історія. Її варто пам’ятати!
На запрошення випускника-історика факультету історії, політології і міжнародних відносин Владислава Федюка доцентка Лілія Щербін прочитала онлайн відкриту, публічну лекцію про національну пам’ять Першої світової війни.
Кошти, зібрані під час лекції передані студентці факультету, яка боронить Україну в російсько-українській війні Ользі Щербій.

Memorial crosses at the Field of Remembrance, in its 95th year, at Westminster Abbey in London, ahead of Armistice Day. Picture date: Thursday November 9, 2023.
The memorial cross placed by Queen Camilla during a visit to the Field of Remembrance, in its 95th year, at Westminster Abbey in London, ahead of Armistice Day. Picture date: Thursday November 9, 2023.