Екскурсія на Опілля

22 листопада відбулась екскурсія на Опілля у село Чесники та місто Рогатин для студентів ОП 032 “Етнологія” ОР “Магістр” та ОП 032 Історія та археологія ОР «Бакалавр» факультету історії, політології і міжнародних відносин відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника під керівництвом доцента кафедри етнології і археології Petro Kostyuchok Петра Костючка та доцентки кафедри всесвітньої історії Лілії Щербін з метою вивчення етнографічного багатоманіття Івано-Франківської області та етнокультурної спадщини краю.

Здобувачі освіти відвідали Чесники, де познайомились з історією села, його храмами, локальним виробництвом Опільські олії родини Роксолана Росоловська .
Відвідали Рогатинський історико-краєзнавчий музей “Опілля” , де дізнались про цікаві історичні сторінки регіону.
Також побували у храмі Зішестя Святого Духа Церква Зішестя Святого Духа , який внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, де познайомились з історією сакрального будівництва краю.