Вітаємо нових докторів філософії!

На днях в Прикарпатському національному університеті відбулися захисти дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії.

Щиро вітаємо із захистом кандидатської Андрія Савчука (тема дисертації: «Формування дипломатичних кадрів у державах Вишеградської четвірки (1991-2004 рр.)». Науковий керівник: Ігор Цепенда – доктор політичних наук, професор, ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника); Тетяну Кузьмін (тема дисертації: «Удосконалення земельних відносин в сільськогосподарських підприємствах». Науковий керівник: Іван Баланюк – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку і оподаткування); Наталію Драбчук (тема дисертації: «Економічна ефективність використання земельних ресурсів у сільськогосподарських підприємствах регіону». Науковий керівник: Іван Баланюк – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку і оподаткування); Світлану Гавдей (тема дисертації: «Організаційно-економічне забезпечення розвитку туристичного сектору в умовах пандемії» Науковий керівник: Леся Дмитришин – докторка економічних наук, професорка, завідувачка кафедри економічної кібернетики); Юліана Надвірнянського (тема дисертації: «Оцінювання і активізація торговельно-економічних відносин України і ЄС». Науковий керівник: Іван Благун– доктор економічних наук, професор, декан економічного факультету); Олега Котляра (тема дисертації: «Відносини російської федерації та скандинавських країн: безпековий вимір (на прикладі Швеції та Норвегії)». Науковий керівник: Ігор Цепенда – доктор політичних наук, професор, ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника).

Бажаємо подальших успіхів в науці і в будь-якій галузі, великих перемог і неймовірних досягнень, бажаємо впевненості в собі і поваги, світлої удачі та діяльності без поразки.