Відбувся І етап всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Спеціальна освіта»

Упродовж 6-7 грудня на кафедрі професійної освіти та інноваційних технологій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувався І етап всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Спеціальна освіта».

Студенти 2, 3 і 4 курсів ОР Бакалавр спеціальності «Спеціальна освіта», «Логопедія» не тільки вправлялися у перевірці теоретичних і практичних знань з логопедії, спеціальних педагогіки та психології, а й креативили. Командна робота з моделювання стратегії розвитку власного логопедичного центру, індивідуальні презентації і плани-мрії-мотивування для майбутніх абітурієнтів кафедри, а ще – про бренд і брендинг логопеда-практика і науковця.

Рішенням журі було обрано переможців:

1 місце – Уляна Мицак (студентка групи СОЛ-41)

2 місце – Вікторія Добромірська (студентка групи СОЛ-21)

3 місце розділили Юлія Витвицька та Іванна Вінтонович (студентки групи СОЛ-21).

Щиро вітаємо учасників і переможців олімпіади! Бажаємо подальших успіхів у навчанні, професійному й особистісному зростанні і нехай віра наша буде більшою за наші страхи!