Цикл публічних лекцій: «Людиноцентрична парадигма економічного розвитку: просто про складне»

В рамках багаторічної співпраці між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Маріупольським державним університетом запрошуємо на цикл публічних лекцій професора кафедри міжнародних економічних відносин, д.е.н., професора, академіка УАН, декана економіко-правничого факультету Маріупольського державного університету Калініної Світлани Петрівни. Запрошуємо всіх охочих долучитися до дискусій!

ЛЮДИНОЦЕНТРИЧНА ПАРАДИГМА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ: ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕ

Лекція 1. ТРУДОРЕСУРСНІ ТРАНСФОРМАЦІЇ В СИСТЕМІ СВІТОВОГО РИНКУ ПРАЦІ

Відбудеться 13 грудня о 14:00 23 аудиторія центрального корпусу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Лекція 2. СУЧАСНИЙ РИНОК ПРАЦІ: КОНЦЕПТИ І ПАРАДОКСИ