Запрошуємо взяти участь у роботі зимової економічної школи «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір»

Кафедра Міжнародних економічних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Івано-Франківський осередок Всеукраїнської Асоціації економістів-міжнародників запрошують всіх охочих взяти участь у роботі зимової економічної школи «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір».

Організатори заходу: Всеукраїнська Асоціація економістів-міжнародників; Осередки ВГО Асоціації економістів-міжнародників; Хмельницький національний університет; Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Кафедра міжнародних економічних відносин, Факультет історії, політології і міжнародних відносин).

Період навчання: 25-31 січня 2024 року. У разі змін у розкладі – ми вас повідомимо.

Формат: змішаний (online (ZOOM-вебінари) та offline-практикум екскурсійного типу у м. Хмельницькому).

Участь безкоштовна.

Реєстрація: Анкета учасника зимової економічної школи “Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір” (google.com)

Координатори: доктор економічних наук, професор, віце-президент ГО «Всеукраїнська Асоціація економістів-міжнародників» Журба Ігор Євгенович – igor.zhurba@ukr.net, +380974626177;
доктор економічних наук, професор Васильківський Дмитро Миколайович – vasilkivsky@gmail.com, +380974428119.

Детальна інформація та програма школи у прикріпленому файлі: Зимова економічна школа Україна-ЄС. Програма

Не пропустіть цю унікальну можливість розширити свої знання та знайомства в галузі євроінтеграції та отримати сертифікат учасника обсягом 1 кредит ЄКТС/30 годин.

Раді будемо бачити вас в зимовій економічній школі!