Вічна пам‘ять Герою!

Сьогодні прийшла сумна звістка для нашого університету. На фронті, 22 січня, захищаючи Україну, під час виконання бойового завдання у Запорізькій області (Гуляйполе) внаслідок скидання боєприпасу з ворожого дрона загинув студент 2 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Олександр Настащук (02.12.2003-22.01.2024).

20-річний Олександр був молодшим сержантом, командиром 2 інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу 75 батальйону 102 бригади.

Важко знайти слова втіхи, неможливо втамувати біль від втрати, але нехай добрий, світлий спомин про захисника назавжди залишиться в пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, одногрупників, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Вічна та світла пам’ять Герою!