Вічна пам’ять Герою!

9 лютого 2024 р. прийшла сумна звістка для Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. На війні проти російського окупанта, у боях за Україну загинув студент ІV курсу факультету іноземних мов кафедри французької філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Богдан Ігнатюк.

Богдан Ігнатюк народився 10 грудня 1996 р. у селі Середній Березів Косівського району Івано-Франківської обл. Будучи студентом 3 курсу, став на захист Батьківщини. Приступив на службу у квітні 2023 р.

Колектив Університету, викладачі, студенти висловлюють свої щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Світлий, добрий спомин про захисника України назавжди залишиться в наших серцях та спогадах. Вічна та світла пам’ять!