Вічна пам’ять Герою!

Чергова сумна звістка прийшла до нашого університету  про страшну втрату. В ніч на 14 лютого на Авдіївському напрямку, де зараз тривають важкі бої, захищаючи українську державу від російського окупанта загинув випускник-магістр 2023 року Факультету фізичного виховання і спорту Роман Корнута.

Роман Корнута народився 18 травня 1985 року в Івано-Франківську. Він досяг високих результатів у тайському боксі та кікбоксингу.

Військовий кілька разів брав участь в АТО/ООС. Повернувшись в Івано-Франківськ, їздив на військові навчання, збори військових.

З початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну Роман разом з побратимами, що відвідували вишкіл, пішов на фронт добровольцем.

Роман Корнута воював у складі Сил спеціальних операцій ЗСУ на Донеччині.

Щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого. Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїну.