Ректор взяв участь у програмі «Новий погляд»

У програмі «Новий погляд» у ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігоря Цепенди відбулась дуже цікава та змістовна розмова з генеральним директором «Телерадіокомпанії РАІ» Андрієм Русиняком.

Під час інтервʼю торкнулися теми політичних відносин між європейськими державами, налагодження співпраці та геополітичної ситуації. Ректор також відзначив діяльність успішних наукових шкіл та проєктів університету, розказав про грантову роботу.

Говорили про організаційну нараду, яка відбулася на днях з метою реалізації Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту з переходу від військової служби до цивільного життя ветеранів війни на базі закладів освіти засобами освіти, спорту та реабілітації». Нагадаємо, що за результатами цієї наради було підписано меморандум і визначено план дій на 2024 рік.

Йшлося й про міжнародні рейтинги та співпрацю з релокованими вишами та багато іншого.