Навчально-науковий інститут мистецтв ПНУ придбав тепловізори для ЗСУ

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника активно долучається до військових зборів та завжди працює на підтримку ЗСУ. Зокрема, за останніх 2 місяці працівниками Навчально-наукового інституту мистецтв та їх партнерами було зібрано 49 тисяч гривень для потреб 42 окремої механізованої бригади, 419 батальйону, де служить випускник музично-педагогічного факультету ПНУ Володимир Приймак та наші земляки.

Спільними зусиллями за зібрані кошти було придбано тепловізори «ATN OTS – XLT 160 2-8X» та інші потрібні речі, які вже передані бійцям.

Дякуємо за підтримку священнику УГКЦ о.Павлові Волі, директору Коломийського академічного драмтеатру ім. І. Озаркевича Дмитрові Чибораку та їхнім співробітникам за дієву допомогу. Разом – до Перемоги!