Правила вступу-2024! Отримайте від нас всю інформацію 1 грудня

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника запрошує старшокласників на консультацію щодо вступу до закладів вищої освіти.

Під час консультації присутні отримають інформацію про нововведення у правилах вступної кампанії, що тривала у 2023 році, а також учасників заходу проконсультують щодо очікуваних правил прийому та вступу до університетів у 2024 році.

Консультація буде корисна старшокласникам, їх батькам, учителям та директорам ЗЗСО та усім зацікавленим особам, оскільки інформація стосуватиметься вступу до усіх закладів вищої освіти України.

Учасники консультації матимуть змогу поставити питання та отримати відповіді від відповідального секретаря приймальної комісії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Едуарда Лапковського.

Запрошуємо до спілкування у п’ятницю, 1-го грудня, о 14.00 год. Онлайн.

Посилання для підключення: https://us02web.zoom.us/j/89295148268?pwd=NDVOR3pCVUdsZzd4NFdIL2REUFFiZz09 Meeting ID: 892 9514 8268 Passcode: Pnu_01_12